FANDOM


İttifak sarayı, sadece bir başka ittifak sarayında veya ittifak toplanma noktasında görevlendirilmiş bir ordu tarafından saldırıya uğrayabilir.

O, bağımsız bir oyuncu tarafından saldırıya uğrayabilir (eğer bir ittifak tarafından kontrol ediliyorsa), fakat tam tersine imkan yoktur (ittifak orduları, bireysel oyunculara saldırma hakkına sahip değildir).

Sarayın fethedilmesinden sonra 12 saat korumalı olur saldırı alamaz.

Bir toplanma noktasında kaybedilmiş bir kale kuşatması, tüm kalan garnizonların meydanda görevlendirileceği anlamına gelir.

Bir kale seviyesi 0’a ulaştığında zarar görür (her savunma yenilgisi, kale seviyesini 1 düşürür). Daha sonra sahibi olan ittifak saldıran olur.

Bağışlanmış veya yeri değiştirilmiş ittifak bölüklerini tahliye etmek her dakika uygulanır, oysa bir saldırı görevinden geri dönen ittifak bölüklerinin tahliye edilmesi ve tüm ittifak savaşlarının hesaplanması hedefe ulaştıktan ve kronometre 00:00:00 gösterdikten sonra derhal uygulanır.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.