FANDOM


Başlangıç koruması

Bilgilendirici rehberdeki bir görevden aktif edilebilen ve savaş raporlarından 1000 puanın altındaki tüm oyuncuların kullanabildiği bir opsiyondur. Opsiyonun süresi, hesap 1000 net değer puanına ulaştığında veya aktivasyondan sonra 168 saat geçtiğinde otomatik olarak dolar. Başlangıç koruması altındaki hesaplar saldırıya uğrayamaz veya saldırı yollayamaz. Başlangıç koruması, sıralamada bebek arabası simgesi ile görünür.

Bayram koruması

Imperia Online ekibi tarafından önceden bildirilen fakat sadece tatiller esnasında aktif edilebilen bir opsiyon. Aktif edildiğinde, hesap saldırıya uğrayamaz ve saldırı yollayamaz. Bu arada hesap ulaşılabilirdir; binalar inşa edilebilir, araştırmalar araştırılabilir, eğitime ordu alınabilir vs. Aktivasyondan önce ilgili imparatorluğa yollanmış tüm saldırılar gerçekleşecektir.

Tatil modu

İmparatorluğunuza yönelik tüm saldırıları yasaklar. Eğer imparatorluğunuza yollanmış bir saldırı varsa, tatil modunu aktif etseniz bile saldırı tamamlanacaktır. Tatil modu tüm kaynak üretimini, ordu bakım masrafını, nüfus büyümesini durdurur ve 168 saatlik süreçte borç ödemesine ve depozito süresine tatil modu iptal edilene kadar ara verilir. Tüm binaların ve araştırmaların yapımı devam edecektir. Tatil modu, en az 48 saat aktif olur. Kullanmak için ise 10 elmas gereklidir.

Tatil modu ve bayram korunmasının her ikisi de yalnızca bölükler bir görevde değilken aktif edilebilir.

Korumaya tekrar hoşgeldiniz


En az 2 hafta yokluğa sahip her imparator, hesabına giriş üzerine otomatik olarak korunma alır. Saldırı yollaması ve saldırı alması yasaklanır. Süre 48 saattir. Tamamen ücretsizdir.