FANDOM


Valiliğin her seviyesi, valinin kaynak karşılığında görebildiği eğitim seviyesini bir seviye arttırır ve bir valinin temel eğitim süresini %5 düşürür. Sınırsız sayıda vali, aynı anda eğitilebilir. Binanın birinci seviyesi, sarayın birinci seviyesini gerektirir. İnşa edebileceğiniz en yüksek seviye 19’dur. Temel fiyat 500 000 odun ile 500 000 taştır ve sonraki her seviye, bir öncekinden %20 daha pahalıdır. Her vali, başlangıçta birinci seviye deneyime ve sıfır seviye valiliğe sahiptir. Oyuncu, valisinin deneyim seviyesini görevde puanlar toplayarak veya ücretli eğitim ile yükseltebilir. Ücretli eğitimi sağlamak için, kullanıcı valilik inşa etmelidir. Eğer oyuncu bir valiyi birinci seviyeden ikinci seviyeye eğitmek isterse, binanın birinci seviyesine sahip olmalıdır. Valilerin daha fazla gelişimi için binanın daha yüksek seviyesi gereklidir.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.