FANDOM


Yüce insanların isimleri, sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmuş isim ve soyismini içerir. Bir kadın kocasıyla evlendiğinde, kocasının soyadını alır. Çocuklar doğduğunda, babalarının isimlerini alırlar. Eğer bir asilzade veya imparatorun oğullarından biri imparatorun halefi olarak seçilirse, imparatorun çocukları daima onun soyadını taşıyacaklar. Eğer oyuncu bir bayan halef seçerse(imparatorun kızı veya bir nedime) ve sonra o tahta geçerse, bir aristokrat ile veya İmperialı ailenin bir üyesiyle evlenir, çocukları bayan imparatorun soyadını alır. Eğer imparatorun kızı veya bir bayan asilzade halef olarak atanmadan önce bir aristokrat ile veya İmperialı ailenin bir üyesiyle evlenmişse, çocukları babalarının soyadına sahip olacaklar.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.